Biznes

Pałac pod Kampinosem to idealne miejssce na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, szkolenia, eventy oraz konferencje. Zadbamy o wszystko, żeby nasi Goście miło spędzili czas w klimatycznym otoczeniu późnobarokowego pałacu z malowniczym parkiem oraz stawem.

Biznes

Sale
konferencyjne

Zaproponujemy Państwu salę konferencyjną odpowiednią do Waszych potrzeb. Posiadamy aż 10 wyposażonych pomieszczeń szkoleniowych, w tym jedną dużą i przestronną salę konferencyjno-bankietową z bezpośrednim wyjściem do pięknego, zabytkowego parku. 

Biznes

Pokoje
hotelowe

Na terenie Pałacu pod Kampinosem znajduje się hotel, w którym przy pełnym zakwaterowaniu możemy ulokować 145 osób. Posiadamy pokoje, a także komfortowe, klimatyzowane apartamenty. Każdy pokój posiada osobną łazienkę oraz WI-FI.
Do dyspozycji Gości oddajemy 53 pokoje dwuosobowe, 8 pokoi jednoosobowych oraz 9 apartamentów.

Biznes

Plener

Piękny i duży teren, którym otoczony jest Pałac pod Kampinosem pozwala na organizację różnorodnych eventów plenerowych oraz imprez integracyjnych.
Pałacowy park to miejsce wręcz stworzone do imprez na świeżym powietrzu - plenerowych spotkań, koncertów, realizacji imprez promocyjnych lub akcji społecznych. Jest to również idealne miejsce na odpoczynek na leżaku lub podczas spokojnego spaceru.

Biznes

Znakomita
kuchnia

Zapewniamy tradycyjne, smaczne menu naszego Szefa Kuchni Arkadiusza Korytek.
Na Państwa życzenie organizujemy również wyjątkowe bankiety, kolacje w formie grillowej, bądź przy płomieniach z ogniska. Gotowi jesteśmy do kreowania menu na życzenie Gości. Posiadamy bogatą ofertę bufetów tematycznych.

Zapraszam do kontaktu

Natalia Cholewa

Dział Sprzedaży i Marketingu

601-461-954

Pałac pod Kampinosem

tel: 22 725 67 00, email: [email protected]
ul. Fabryczna 1, 05-084 Leszno