Przyjęcia okolicznościowe

Znakomita kuchnia oraz najwyższej jakości obsługa to tylko kilka powodów dla których warto zdecydować się na naszą ofertę. Kompleksowo zrealizujemy dla Państwa całość przedsięwzięcia, od indywidualnego doboru menu, aranżacji wnętrz wraz
z dekoracją stołów po atrakcje dodatkowe ...

Urodziny

Urodziny

Zapraszamy do naszego pałacu na wyjątkowe urodziny. Niech Wasze przyjęcie będzie niezapomniane! 
Nasza oferta obejmuje piękne sale, pyszne menu przygotowane przez naszych kucharzy oraz obsługę zawsze gotową do pomocy. Zadbamy o każdy szczegół, aby twoje urodziny były takie, jak sobie wymarzysz. 

Jubileusze

Jubileusze

Organizujemy eleganckie przyjęcia jubileuszowe, idealne dla osób, które chcą celebrować ważne chwile w swoim życiu. Posiadamy piękne sale pałacowe oraz cudowny zabytkowy park, co pozwala nam na organizację uroczystości w każdych warunkach. Zadbamy o wysokiej jakości jedzenie i obsługę, aby stworzyć wyjątkową atmosferę na ten szczególny dzień.

Rocznice

Rocznice

Celebrowanie rocznic to specjalna okazja do wspominania najważniejszych momentów z życia. W naszym pałacu pomożemy Ci zorganizować uroczystość w najwyższym standardzie. Nasz zespół przygotuje wyśmienity posiłek i przygotuje idealną salę na celebrację tego wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro 

22 725 67 00

Pałac pod Kampinosem

tel: 22 725 67 00, email: [email protected]
ul. Fabryczna 1, 05-084 Leszno