Uroczystości Rodzinne

Znakomita kuchnia oraz najwyższej jakości obsługa to tylko kilka powodów dla których warto zdecydować się na naszą ofertę. Kompleksowo zrealizujemy dla Państwa całość przedsięwzięcia, od indywidualnego doboru menu, aranżacji wnętrz wraz
z dekoracją stołów po atrakcje dodatkowe ...

Komunia

Komunie

Szczególne i rodzinne wydarzenie to Pierwsza Komunia Święta dziecka.
Proponujemy organizację uroczystego obiadu w naszym Pałacu.
Zadbamy o wszystko, aby mogli Państwo wraz z dzieckiem cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Chrzciny

Chrzciny

Najważniejszy dzień w życiu Rodziców to narodziny dziecka – chrzciny to okazja do pierwszego spotkania dziecka z najbliższą Rodziną oraz bliskimi.
W naszym Pałacu zadbamy o wyjątkową atmosferę w tym szczególnym dniu, a przyjęcie będzie długo i mile wspominane.

Urodziny, imieniny, spotkanie towarzyskie

Przyjęcia okolicznościowe

Dzięki malowniczej lokalizacji naszego Pałacu Państwa urodziny, imieniny, a może zwykłe spotkanie towarzyskie nabiorą szczególnego i niepowtarzalnego charakteru. Podczas organizacji przyjęć stworzymy elegancki wystrój sali, zgodnie z oczekiwaniami Gości. Menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań tak, aby serwowane w trakcie przyjęcia potrawy jak najlepiej wpisały się w kulinarne gusta gości.

Konsolacja

Konsolacje

Oferujemy organizację uroczystego obiadu w naszym eleganckim pałacu. Chcemy pomóc w tym trudnym dla Państwa czasie, dbając o to, aby uroczysty obiad był odpowiednim momentem na wspomnienie i celebrowanie życia osoby, którą straciliście. Z pomocą doświadczonych specjalistów zadbamy o każdy detal tej uroczystości.

Zapraszam do kontaktu

Jakub Olejarz

Dział Sprzedaży i Marketingu

512-595-745

Pałac pod Kampinosem

tel: 22 725 67 00, email: [email protected]
ul. Fabryczna 1, 05-084 Leszno